Vážení zákazníci, sleva 5% se projeví až po přihlášení do Vašeho účtu. Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Mnoho příjemných nákupů Vám přeje Váš STEF rybářské potřeby.

Věrnostní program steffishing.cz

Podmínky členství ve věrnostním programu

 
Členem našeho věrnostního slevového programu se stanete pouhou registrací na našem webu. S registrací získáváte řadu výhod, které Vám přinesou opravdu výhodné nákupy na celý sortiment nabízených rybářských potřeb. Slevy 5% - 12% dle výše objednávek, další navýšení těchto slev prostřednictvím slevových poukazů a praktické dárky k objednávkám v rámci časově omezených akcí. O všech těchto výhodách a akcích Vás vždy informujeme prostřednictvím emailů.

STEF rybářské potřeby Vám přeje příjemný nákup

UPOZORNĚNÍ

Po provedené registraci je nutné zadat v pravé části našeho eshopu přihlašovací jméno a heslo a tím se přihlásíte do eshopu jako řádně zaregistrovaný návštěvník a ceny v eshopu se Vám automaticky přepočítají dle Vaší aktuální slevy. Bez přihlášení nelze uplatňovat nárok na slevu! Hodnota Vaší objednávky bude na věrnostní účet připsána po 14 pracovních dnech. O připsání částky na Váš věrnostní účet budete informováni emailem.

 1.  Úvod

Zákaznický věrnostní program je pro zákazníky internetového obchodu společnosti STEF group, s.r.o, www.steffishing.cz, jehož účelem je poskytování nadstandardních výhod stálým zákazníkům a zkvalitňování služeb na základě udaných údajů. Předpokladem pro vstup je realizace platné registrace na www.steffishing.cz a splnění podmínek, které jsou upřesněny níže.

 1. Výhody vyplývající z členství
 • 2a. Člen programu po splnění podmínek (viz. bod 3.1.) získá při nákupu na internetovém obchodu www.steffishing.cz slevu ve výši 5 – 12%. Slevové limity v bodu 2b. jsou uvedeny pouze pro členy internetového obchodu. Výhody a slevy získané členstvím platí jen pro nákupy realizované v internetovém obchodě. 
 • 2b.   Slevové limity

Finanční částky, uváděné u jednotlivých slev, jsou dány součtem všech objednávek konkrétního zákazníka realizovaných od 01.1.2020. Každému řádně zaregistrovanému zákazníkovi se budou částky za jeho objednávky sčítat na jeho účet a po dosažení další postupové hranice mu bude v následující objednávce navýšen slevový věrnostní rabat na odpovídající hodnotu(viz níže).

 • 1) Nový zákazník - 5% sleva

Sleva ve výši 5% je základní slevou poskytovanou při celkové útratě 1 Kč až 15 000 Kč. Po dosažení celkové útraty 15 000 Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 8% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

 • 2) Top zákazník - 8% sleva

Sleva ve výši 8% platí při celkové útratě 15 001Kč až 30 000Kč. Po dosažení celkové útraty 30000Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 10% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

 • 3) Exclusive zákazník - 10% sleva

Sleva ve výši 10% platí při celkové útratě 30 001Kč až 60 000Kč. Po dosažení celkové útraty 60000Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 12% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

 • 4) VIP zákazník - 12% sleva 

Sleva ve výši 12% platí při celkové útratě nad 60 001Kč. Tato sleva bude zákazníkovi započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

Hodnota předchozího nákupu je připisována na věrnostní účet do 14 pracovních dnů od realizace (odeslání) objednávky. Celková suma realizovaných objednávek se zobrazuje ihned po přihlášení.

 • 2c. Pokud si bude časový rozdíl mezi dvěma následujícími objednávkami větší, než 24 měsíců, bude výše dosaženého slevového bonusu automaticky nastavena na výchozí 5% slevovou hranici bez ohledu na výši předchozí objednávky!
 • 2d. Odpovídající slevy se projeví změnou cen celého sortimentu po řádném přihlášení na eshopu www.steffishing.cz 
 • 2e. Do celkového stavu zákaznického účtu budou započítány pouze převzaté a zaplacené objednávky. Odpovídající částka bude na účet zákazníka připsána až po převedení dobírkové finanční částky na účet společnosti STEF group s.r.o. V případě odstoupení od kupní smlouvy a následném vrácení objednávky, bude z konta zákazníka odečtena odpovídající finanční částka, která bude odpovídat hodnotě zrušené nebo vrácené objednávky nebo její části.
 • 2f. Zákazník má automaticky nárok na další cenové zvýhodnění v rámci speciálních akcí, pořádaných společností STEF group, s.r.o. na internetovém obchodě  www.steffishing.cz  O těchto akcích bude informován prostřednictvím informačních emailů nebo přímo na www.steffishing.cz
 1. Členství v programu
 • 3.1. Podmínky přijetí
 • 3.1a. Členem programu se může stát osoba, která souhlasí s podmínkami zařazení do programu a vyplní pravdivě povinné údaje při registraci na www.steffishing.cz, souhlasí s obchodními podmínkami a souhlasí se zasíláním informačních emailů o akcích (maximálně 2x za měsíc).
 • 3.1b. Členem programu se stává zákazník na základě svobodné vůle, která je vyjádřena zaregistrováním na internetovém obchodu www.steffishing.cz  a potvrzením souhlasu s obchodními podmínkami.
 • 3.1c. Při objednávce prostřednictvím e-shopu se členem programu automaticky stává každý zákazník, který splní podmínky pro přijetí. Pokud si zákazník e-shopu nepřeje z jakéhokoli důvodu být zařazen, tuto vůli vyjádří písemnou nebo elektronickou formou adresovanou na kontaktní adresu uvedenou v bodě 6. nebo realizuje nákup na www.steffishing.cz bez registrace.
 • 3.2. Vyřazení
 • 3.2a. Zákazník může své členství kdykoli zrušit. Pro odvolání souhlasu se členstvím je nutné písemnou nebo elektronickou formou zažádat o zrušení členství. Žádost adresujte na kontaktní adresu uvedenou v bodě 6.
 • 3.2b. Společnost STEF group s.r.o. si vyhrazuje právo zrušení členství každému, kdo poruší podmínky členství.
 • 3.3. Povinnosti člena programu
 • 3.3a.  Členem programu se zavazuje neprodleně informovat o změně povinných údajů, uvedených v registraci uskutečněné prostřednictvím e-shopu www.steffishing.cz. Změnu údajů je možno realizovat, písemnou nebo elektronickou formou adresovanou na kontaktní adresu uvedenou v bodě 6. Při změně údajů je nutné uvést Zákaznické číslo a jeden z identifikačních údajů zákazníka (jméno, příjmení,fakturační adresu...).
 • 3.4. Povinnosti a práva společnosti STEF group s.r.o.
 • 3.4a. Společnost STEF group s.r.o. si vyhrazuje právo na jednostrannou změnu podmínek členství bez předchozího upozornění.
 • 3.4b. Při nesplnění některého z předchozích bodů má společnost STEF group s.r.o. právo odmítnout členské výhody člena programy.
 1. Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů
 • 4a. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky a nařízeními Evropské unie zejména pak s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Veškeré informace o zpracování osobních údajů si můžete prohlédnout zde.
 • 4b. Společnost STEF group s.r.o. si vyhrazuje možnost v případě neaktuálních či nepřesných údajů vyřadit člena, neboť je povinna na základě § 5 odst. 1 písm. c) zákona 101/2000 Sb. taková data zlikvidovat.
 1. Na co ne/lze uplatnit věrnostní slevu

Věrnostní slevy lze uplatnit na všechny produkty na e-shopu, které na detailu produktu nemají uvedenou v kategorii "Výprodej". Mohou to být produkty konkrétní značky, nebo produkty, které jsou již zlevněné. Zboží označené štítkem: Výprodej

 1. Kontaktní adresa

STEF group s.r.o.
Revoluční 127/9
460 01 Liberec
tel.:  +420 773 129 598   

https://www.steffishing.cz

info@steffishing.cz

 1. Závěrečná ustanovení

Tyto podmínky platí od 01. ledna  2020. Společnost STEF group s.r.o. se rozumí STEF rybářské potřeby společnost s ručením omezeným se sídlem Revoluční 127/9, 460 01 Liberec, zapsaná v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 29247

 

Mnoho příjemných nákupů Vám přeje Váš STEF rybářské potřeby.

CHCI SE REGISTROVAT