Vážení zákazníci, sleva 5% se projeví až po přihlášení do Vašeho účtu. Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Mnoho příjemných nákupů Vám přeje Váš STEF rybářské potřeby.

Sada hlásičů Hokkaido JHA-511 4+1 modrá červená zelená žlutá

Kód: W12040
Značka: Hokkaido
2 650 Kč –25 %
sada signalizatoru hokkaido 511 1
2 650 Kč –25 % 1 990 Kč 1 644,63 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Jednoduchá a spolehlivá sada bezdrátových hlásičů Hokkaido série 511 s nastavitelnou hlasitostí a tónem pomocí tlačítek ovladačů. Příposlech má tichý režim a navíc doplněný vibracemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika hlásiče:

multifunkční optická signalizace, barevně signalizuje směr odvíjení vlasce, paměť záběru, zvuková signalizace s plynulou regulací zesílení, regulace citlivosti (délky odvíjení vlasce) od 4mm do 15cm (cca), regulace hlasitosti a výšky tónu, konektor pro připojení LED swingeru. Rozměry: výška bez šroubu 100mm, šířka max. 50mm, hloubka 40mm, délka šroubu 11mm. Napájení: 9V. Spotřeba energie: vypnutý stav: 0,00 mA, zapnuto - klid: 15uA (microA), zapnuto – hlásí záběr: max. 100mA

Konektor pro připojení swingeru: JACK 2,5mm mono

  • Zvuková signalizace
  • Optická signalizace
  • Ovládání základních funkcí
  • Regulace citlivosti
  • Regulace hlasitosti, vč. bezzvučného režimu 
  • Regulace výšky tónu
  • Noční poziční světlo

Charakteristika přijímače:

Příposlech je skoro stejně velký jako signalizátor, je vysoký 140 mm, široký 50 mm a hluboký 29 mm. Má 4 tlačítky, které slouží k zapínání/vypínání, k nastavení hlasitosti a režimu vč. režimu vibrace. Dále jsou na přední straně čtyři diody, na signalizaci záběru konkrétního signalizátoru (modrá, zelená, červená a žlutá, stejně jako signalizátory).

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady hlásičů
Záruka: 2 roky
Výrobce: Hokkaido
Položka byla vyprodána…