Vážení zákazníci, sleva 5% se projeví až po přihlášení do Vašeho účtu. Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Mnoho příjemných nákupů Vám přeje Váš STEF rybářské potřeby.

Novinky

Velkoobchod rybářských potřeb

Naše společnost STEF group s.r.o. je primárně zaměřena na prodej rybářských potřeb velkoobchodním zákazníkům. Náš velkoobchodní sortimentu již nyní naleznete na stránkách www.shaniko.cz a postupně se bude tato nabídka dále rozšiřovat.

2logo_shaniko

Nové signalizátory značky NECO

Nové signalizátory značky NECO si již nyní můžete předobjednávat na našem e-shopu.

Asi jen málokdo se zatím setkal se značkou NECO, která zatím na našem trhu nebyla oficiálně zastoupena. I na domácím polském trhu jde o poměrně mladou značku, má za sebou teprve čtyřletou historii. Značka nejvíce je klade důraz na design a kvalitu svých produktů. Špičkou nabídky budou signalizátory záběru. Značka nabízí taky rybářská křesla a lehátka.

Ve snaze vyjít vstříc svým zákazníkům v České republice společnost NECO otevřela své zastoupení. Zástupcem je STEF group s.r.o. Pro více informace prosím kontaktovat na e-mail: info@stefgroup.cz.