Vážení zákazníci, sleva 5% se projeví až po přihlášení do Vašeho účtu. Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Mnoho příjemných nákupů Vám přeje Váš STEF rybářské potřeby.

Kaprový Prut Hokkaido Revenge Carp Solution 3,6m 3.5Lb 3 díly

Kód: W11204
Značka: Hokkaido
1 650 Kč 1 363,64 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.3.2023

Řada kaprových prutů Revenge, je určena pro náročné kapraře a při vývoji byl brán zřetel na každý detail. Dokonale navržené pruty přizpůsobené požadavkům moderního lovu kaprů - umožňují extrémné daleké hody, zároveň se vyznačují vynikající parabolickou akcí. Můžete se na něj spolehnout v nejtěžších chvílích při lovu kaprů. Ve své cenové kategorii nabízí zcela nový rozměr kvality a úplně jiný level prutu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

REVENGE 3,6m

Prut je vyroben na moderním vysoce modulovém blanku, je 3-dílny v 3,5Lb provedení s délkou 3,6m. Pruty osazení s šestými kvalitními SiC očky, první očko má 50mm, který pomůže pří dalších náhozech. U sedla navijáku najdeme klip na vlasec. Prut má černý lesklý design a díky plné parabolické akci se vychutnáme každý zdolání. Samozřejmostí je použití kvalitních dvou nožičkových SiC oček.

Délka  3,60 m
Akce prutu  3.5Lb
Počet oček  6 SiC
Spojka prutu  klasická
Počet dílů  3
Transp. délka  127 cm
Hmotnost  440 g

 

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kaprové pruty
Záruka: 2 roky
Akce prutu: 3.5Lb
Délka prutu: 3,6m
Počet oček: 6
Počet dílů: 3
Typ oček: SIC
Rukojeť: Pogumovaná
Druh: Kaprové
Výrobce: Hokkaido